דף הבית » רשימה

איגרת לחודש טבת התשע"ב

[ 1 בינואר 2012 | 924 views | אין תגובות ]

שלום קוראים יקרים – ישנים וחדשים.
באיגרת זו אמסור רק פרטים תמציתיים – של נושאים שעסקנו בהם בחשוון – דרך פרשות השבוע ותהלים ובעיקר בהמון שיחות ומפגשים עם קרובים וחברים. המשיח נמצא כאן יותר מתמיד – משום כך אנו מתעוררים בלילות עם חלומות טורדניים המחייבים אותנו לפעילות דחופה – בוערת וכואבת בחברה כולה – ומצד שני התפתחויות מסחררות אצל אנשים שהתחילו לפקוח עינים ועדין לא נמצאה להם התשובה המתאימה להם.
בתוך החרדה של רעידת אדמה ברמת התודעה ושינויים במציאות הכלכלית והחברתית והתמוטטות השקרים והבריחות. האמיתות מתחילות להיחשף במלוא הדרן ונקיונן. העולם מוכן לגאולה ומטיל אותה על כתפי מדינת ישראל קודם כל. ואזרחי המדינה מנסים לגלגל אחריות למנהיגים פוליטיים ועשירים וגם לחרדים דלים, "המחרידים" והמדירים שינה מעיני – "חופשים" עם רגשי אשמה וכעס. והרי כל הכועס כאילו עבד עבודה זרה…
רבים מאיתנו מעדיפים שהבורא ישלח את משיחו – ולא תופשים שעלינו לגרור אותו ואת הגאולה לחדרי הלב שנפתח באהבת ישראל וביגיעה גדולה של קיום רצון הבורא – לפני שנבוא אליו בטענות ודרישות – כאילו הוא משרתנו "הצייתן" ואנחנו פטורים מחלקנו בברית הזאת עם כנסת ישראל שהוטל עליה עול שמים ותרי"ג מצוות – שש מאות ושלוש עשרה מצוות בסיסיות ותלי תלים של הלכות ל"שפשוף" הנפש הבהמית ולפתיחת ערוצים חדשים של דעת – חזיות וחזיונות ונבואות וחלומות מנחים ורוח הקודש… הפוקחים עיניים ומוכנים להציץ פנימה ולעבוד על תיקון ושינוי אישי לפני שנוכל לתקן את העולם. אל' דובר אלינו דרך המציאות הגשמית קודם כל – דרך הגוף המאושר – או להיפך – ודרך המחסור והעודפים בהשגחה פרטית מדוקדקת להפליא – על אף תרדמתנו ועצלותנו "הטבעית"… יש נסים ונפלאות המפריכים כל "חשיבה טבעית" והגיונית – ורק צדיקים ותמימי דרך זוכים לראות אמיתות אלה וקודם כל תינוקות של בית רבן ונשים אוהבות וגברים המשרתים את העם בנאמנות ושוכחים אינטרס אישי ופועלים לשם שמים. יש תיקונים ונקיונות והצלחות שהישגנו באלפי שנות גלות חיצונית ופנימית – גלות מפנימיותנו, מתוכנה אישית של כל יהודי בערבות הדדית של נשמות ישראל. אין לי יומרות להבין יותר מאחרים – אבל אני מתאמצת למצוא גשר חי למלים ולהתאימן לקוראי ושומעי. וקודם כל מנסה לנסח ולפרש את נסיוני האישי – במציאות ובחלומות הלילה ובלימודי יהדות ממורים שונים.
כשאמצא "דרך שיבור לו האדם" אשמח למכור אותה… בינתיים אני מסתפקת במה שניתן לפי שעה בזכותכם ובזכות שושלת הדורות של כל סיפורי התנ"ך עד נכדותי… זהו מיטבי היום. מחר יום חדש ואל' ינחני לעשות רצונו ויתן לי כוח בעזרתכם – קוראי היקרים לבורא, קודם כל.
החומר החדש באתר משופע במובאות מ"ספר הפנים", חלומות מלפני 10 שנים, והודעות.
חודש טוב ואשמח שתכתבו ותגיבו ותעודדו.
עובדי האתר והוצאת הספרים, ספר הפנים וגם כלל ישראל המעוניינים להצטרף לשליחות זאת וללמוד ולשלם בתמורה על מתנות הבורא…
בכבוד רב
ברכה סרי
ועובדי האתר
וכל התומכים בעבודה.

ג' טבת ה'תשע"ב

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.