דף הבית » מכתבים

איגרת תמוז התשע"ב

[ 3 ביולי 2012 | 1,039 views | אין תגובות ]

שלום לחברי וקרובי וכל הקוראים.
מתנות תמוז:
הנחה 25% על כל ספרי! פרטים באימייל
עונת האבטיחים, פירות הקיץ. חתונות, שמחות, מסעות, השתלמויות, חופשת הקיץ, קייטנות, מפגשי קרובים וחברים, פסטיבלים, חגיגות חוף, טבילות במים, ים, מזגנים, מכירות ספרים, סיומי לימודים והשתלמויות, יצירות ומחקרים.
הרבה מוזיקה וריקודים, ועוד דברים אחרים שמגשימים חלומות מכל השנים והחורפים. לא מוכרחים לצוד ציד ולצאת לקרב. אפשר במקום זה להתקרב יותר למי שרוצים ולברוח מן הבלתי נסבלים. אפשר גם לאגור לחורף – מפירות הקיץ והעודפים: ריבות, יינות, תעשיית מזון קפואה או מיובשת, אפשר למרק וצחצח להתרפא ולהתמרח או להפגין בכיכרות ולהתפרחח. תלוי בצרכים המיידיים, החברתיים והאישיים. אפשר להשתזף או להתחבא בצל ולהמתין ללילות אווריריים.
אני בוחרת את עונת הפירות הנפלאים, הרבה עבודה בבית ונסיעות של ערבית.
שתצליחו להגשים חלומות ולפרוח באביב ולפרות בקיץ – כרצונכם.
מכל מקום צריך להזהר מ"רוח רעה" המנסה לקלקל את חגיגת הקיץ.
תשעה באב והחורבן מתחילים בתמוז בשיא השובע – מרוב עודפים. אך גם התקוות הגדולות בגאולה היא שגם התעניות יתבטלו והמקדש ייבנה בלב, בתודעה – וכשיבשיל תהיה זו גם מציאות של ממש כרצוננו ולפי תפילותינו ונבואות האמת וצורך המשך הקיום של העולם הזה. חתונות, לידות, מקרבים את הגאולה והרבה מצוות.
באהבה ברכה

ט' תמוז התשע"ב

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

הוסף תגובה !

באפשרותך להגיב או לשלוח טראקבק מאתרך. באפשרותך גם להירשם ולקבל עדכונים באמצעות RSS.

תגיות HTML מורשות לשימוש:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

הבלוג תומך בצלמיות. באפשרותך להירשם באתר Gravatar.